Üretim

TART Orta Avrupa bölgesindeki en büyük ambalaj ve ambalaj malzemeleri üreticilerinden biridir. Şirket sahiplerinin hedefi piyasada var olan ürünler içerisinde kendi ürettikleri ürünlerin oranını devamlı olarak artırmaktır. Günümüzde aşağıdakileri üretmekteyiz:

 

 

Boloncuklu folyolarVýroba bublinkové fólie

Geniş model yelpazesinde (baskı, lamine, renkler, UV sabitliği, antistatik özelliği vs.) en üstün kaliteli baloncuklu folyoyu üreten Orta ve Doğu Avrupa’daki en modern üretim hattını 2012 yılında kurmuştuk. Baloncuklu folyodan istenilen ölçüde kesilmiş parça ve konfeksiyonu (çuval, poşet vs.) da üretmekteyiz. Çeşitli malzemelerin (kağıt, HDPE folyo, metalle kaplanmış folyo vs.) lamine tabakasını folyo üstüne sürmemiz de mümkündür. Ürünler hakkında daha fazla bilgi baloncuklu folyo bölümünden veya www.bublinkovafolie.cz  sitesinden temin edebilirsiniz.

 

 

 

Výroba PE fóliePE folyo

Bizim üretim tesislerimizde PE folyoları üfüren toplam 9 ekstrüder mevcuttur. LDPE ve HDPE hortum ve folyo,  sıcaktan büzülme LDPE hortum ve folyoları üretmekteyiz. Üretim işlemlerinde devamlı bilgisayar destekli folyo kalınlık kontrolü kullanılmaktadır. Müşterinin isteğine göre renkli veya baskılı folyoyu da üretebiliriz. Bunun yanında antistatik, korozyon önleyici veya UV sabitliği bitim işlemi de yapılabilir. Daha fazla bilgi polietilen (PE) folyolar bölümünde mevcuttur.

 

 

 

Výroba pěnového polystyrenu

Polistiren

2011 yılında polistiren üretim tesisini satın aldık. Köpük polistiren üretimi üç safhada tamamlanır: ön köpürme, ara depolama ve şekilli parça veya blok üretimi. Altı pres tezgahında ambalajın koruma unsurları olarak özellikle kullanılan şekilli parçaları üretmekteyiz. Köpük polistirenin ana avantajları arasında basınca, neme ve ısıl dalgalanmaya karşı dayanım, geri dönüşümlülük, uzun ömürlülük, düşük ağırlık vb. yer almaktadır. Daha fazla polistiren bölümünde ve www.hitaplast.cz sitesinde mevcuttur.

 

  

Výroba komplexního baleníKomple ambalajlama için ambalajlar

Komple ambalajlama, ambalaj sanayinin en zahmetli alanlarından birini teşkil etmektedir. Müstakil üretim tesisinde başta olmak üzere otomobil ve elektroteknik sanayileri için ambalajların geniş yelpazesini üretmekteyiz. Belirli ürün ve uygulamalara yönelik çok çeşit ambalaj üretimi söz konusudur. Daha fazla bilgi komple ambalajlama bölümünden temin edebilirsiniz.

 

 

 

POtištěné lepicí pásky

Baskılı yapıştırıcı bantlar

Tüm çeşit yapıştırıcı bantlara baskı yapmaktayız. Baskılı yapıştırıcı bant kartondaki yazılar, pazarlama aracı veya emniyet elemanının yerine kullanılır. Daha fazla bilgi yapıştırıcı bantlar bölümünden temin edebilirsiniz.

 

 

 

Kartonaj

2012 yılında düz ve oluklu mukavvadan yapılan nakliyat ve tüketici ambalajlarını üreten üretim tesisini satın aldık. Tasarım ve numune imalatı ile başlayan (baskı içeren) üretimi ve müşterinin taleplerine göre teslimatı ile biten komple hizmeti sağlamaktayız. Su geçirmez, yağ sızdırmaz veya antistatik bitim işlemi gibi özel bitim işlemi gören ambalajları da üretmekteyiz.

Daha fazla bilgi mukavva ve kartonaj ve www.piero.cz bölümünde mevcuttur.